Obchodní Podmínky

Obchodní podmínky, uvedené dále v textu se vztahují na nákup prostřednictvím e-shopu na internetové stránce www.rofe.cz nebo infolinky +420 554 744 126.

Kontaktní údaje (Provozovna):

Zdeněk Rohel
Karlovice
793 23
Telefonní číslo: +420 554 744 126
E-mail: rofe@email.cz

Prodávající:

Zdeněk Rohel
Karlovice
793 23
Telefonní číslo: +420 554 744 126
E-mail: rofe@email.cz

Kupující:

Fyzická a/nebo právnická osoba, kupující péřový výrobek, prostřednictvím bezplatné infolinky +420 554 744 126 nebo e-shopu na stránkách www.rofe.cz

Provozovatel:

Zdeněk Rohel
Karlovice
793 23
Telefonní číslo: +420 554 744 126
E-mail: rofe@email.cz

Základní charakteristika zboží:

E-shop nabízí péřové výrobky (deky, polštáře, a další péřové výrobky) klasických i atypických rozměrů. Povrch péřových produktů je tvořen 100% bavlněnou sypkovinou. Peří: průmysl. zpracované, tříděné a ověřené veter. kontrolou. Možnost výběru z mnoha druhů dle obsahu prach. peří, husí či kachní. Sypkovina: vysoce kvalitní bavln. druhy vhodné pro péřovou náplň. Základní barvy: smetanová, sv. modrá a růžová. Celkem nabízíme 33 druhů odstínů. Balení: výrobky jsou baleny do recykl. PE obalu, přiložena je odnosná taška.

Uzavření smlouvy:

Uzavření smlouvy mezi prodávajícím a kupujícím nastane odesláním objednávkového formuláře na stránkách https://www.rofe.cz nebo ústní formou prostřednictvím infolinky +420 554 744 126.

Objednací podmínky (způsob objednání):

Péřové výrobky je možné objednat pomocíe-shopu na stránkách https://www.rofe.cz nebo ústní formou prostřednictvím infolinky +420 554 744 126. Objednání prostřednictvím internetových stránek a telefonního čísla +420 554 744 126.

Dodací podmínky:

Výrobky jsou pečlivě zabaleny do folie a vloženy do kartonu. Cena za dodání (poštovné) je pro veškeré péřové výrobky jednotná a činí 120 Kč s DPH. U zakázky přesahující částku 10 000 Kč poštovné neplatíte. Poplatek za balné účtujeme 30 Kč. Doručuje PPL.

Kupující je při převzetí zboží povinen zkontrolovat, zda-li nebylo zboží poškozeno dopravcem při přepravě, případné škody dopravci nahlásit a zahájit s ním neprodleně reklamační řízení, jinak nebude na poškození při případné reklamaci neúplnosti nebo poškození dodávky brán zřetel. Zboží v objednávce je majetkem prodávajícího, až do řádného zaplacení uvedené ceny kupujícím

Právo na odstoupení:

Zákazník má nárok podle zákona č. 40/1964 Sb., občanského zákoníku, ve znění pozdějších předpisů, vrátit zásilku do 14 dnů od převzetí plnění, bez udání důvodu. Vrácené zboží musí splňovat následující podmínky: Musí být kompletní, včetně příslušenství (prodlužovací a zkracovací pásek, fixační pásek, záslepka), dokladů ( platební doklad, návod na použití) a výrobku samotného; Musí být vhodně zabaleno, aby se nepoškodilo přepravou. V případě nekompletního zboží má prodejce nárok snížit částku na vyplacení o náklady spojené s uvedením zboží do původního stavu. Peníze za zboží budou zákazníkovi vráceny do 30 dnů převodem na účet nebo poštovní složenkou. Vrácení zboží prostřednictvím dobírky nebude přijato.

Ochrana osobních údajů:

Osobní data, poskytnutá kupujícím při objednávce, považuje prodávající za důvěrná. Nakládá s nimi v souladu s právními předpisy ČR. Data nejsou předávána třetí straně s výjimkou dopravce (PPL). Dopravci jsou sdělována pouze data důležitá pro doručení zboží.

Záruky a reklamace:

Na péřové výrobky je poskytována záruka 24 měsíců, která začíná běžet dnem převzetí zboží. Vadné zboží je nutné reklamovat s originálem nebo kopií prodejního dokladu. Připojte dopis s popisem závad a kopii zadní strany návodu na použití, kde jsou údaje o výstupní kontrole. Vadné zboží můžete osobně nebo poštou, reklamovat na níže uvedené adrese. Neposílejte reklamace formou dobírky. Nebudou přijaty. Reklamace jsou vyřizovány podle platných právních předpisů České republiky.

Místo pro vyřízení reklamace:

Zdeněk Rohel
Karlovice
793 23
Telefonní číslo: +420 554 744 126
E-mail: Info@rofe.cz

Obchodní podmínky nabývají v platnost od 1.2.2012. Provozovatel si vyhrazuje právo změnit znění obchodních podmínek bez předchozího upozornění.